O nás

Vitajte na našej stránke!

Sme Donáškova služba kvetov a darčekov, vaša jednoznačná voľba, ak je potrebné dodať radosť a krásu prostredníctvom kvetov a darčekov.

Naše začiatky sú ukotvené v láske k prírode, kráse kvetov a túžbe prinášať ľuďom radosť. Zakladateľ nášho podniku, kvetinový nadšenec a milovník prírody, raz počas cestovania po svete narazil v Holandsku na neobmedzené možnosti krásy kvetov, ktoré boli zhromažďované na kvetinovej burze. Vtedy ho napadla myšlienka – čo keby sme tieto krásne kvety priniesli domov a sprostredkovali ich ľuďom u nás? A tak to všetko začalo…

Kto sú naši zákaznici ? V skutočnosti, každý! Každý, kto si chce povedať “milujem ťa”, “gratulujem”, “všetko najlepšie” alebo len tak potrebuje priniesť úsmev na tvári niekoho iného. A áno, kvety sú tiež skvelým spôsobom, ako sa rozmaznať. Takže, či už ste romantický Romeo, starostlivý priateľ, hrdý rodič, či len niekto, kto chce urobiť deň krajším, sme tu pre vás.

Čo nás robí jedinečnými? Predovšetkým, naše kvety. Dovážame ich priamo z Holandska a Južnej Ameriky, čo nám umožňuje ponúknuť vám najčerstvejšie a najkrajšie kvety, aké môžete na slovenskom trhu dostať. Ale nie sme len o kvetinách. Ponúkame aj širokú škálu darčekových košov, kvetinových boxov, rôznych darčekových setov sušených či stabiizovaných kvetov a mnoho ďalšieho.

No a na záver, prečo by ste si mali vybrať nás? Okrem toho, že ponúkame kvalitné produkty a služby, sme aj zábavní! Našou prioritou je, aby ste sa cítili dobre a bavili sa pri nakupovaní u nás. Náš tón hlasu je veselý a priateľský, takže sa pripravte na pár vtipov a veselých komentárov. Takže, čo hovoríte, dáte nám šancu urobiť vám, alebo vaším známym deň krajším?

Nezabudnite, že u nás máte garanciu čerstvosti až 5 dní, a každá jedna objednávka je automatický poistená proti akémukoľvek poškodeniu spôsobenému počas doručovania.

doručenie do 24h
doručujeme pon - Pia, Niektoré mestá sú doručivané každý deň aj sviatky

vždy čerstvé kvety
zaručená čestvosť kvetov

Garancia čerstvosti až 5 dní

Bezpečná platba
zaručená SSL certifikátom

Všetky platby v našom obchode sú šifrované, údaje ktoré zadávate vidíte iba vy a vaša banka

vždy s úsmevom
sme vďační za každú jednu spoluprácu s vami

všetky kvety a kytice pripravené v našom kvetinárstve robíme s radosťou a láskou ku kvetom

Vstúpte do nášho obchodu