U nás môžete platiť  :

Kreditnou kartou:

Najrýchlejšia a veľmi bezpečná možnosť platby je úhrada platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány sa uhradí po dokončení transakcie. Ak platíte prvýkrát kartou, na platobnej bráne budete zadávať číslo karty a dátum exspirácie (dátum platnosti karty) Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Prijímame nasledovné kreditné a debetné karty: VISA, MasterCard, Maestro, AMEX, Discover, JCB,

Internet bankingom(Online Platobné Tlačidlá ) dočasne nedostupné!

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je to pohodlný spôsob platby, ktorý vám nezaberie ani minútku. Na využívanie internet bankingu Vám stačí: (1) mať zriadený účet v niektorej z bánk, s ktorými spolupracujeme (pozri nižšie); a (2) mať zriadenú službu internet banking. Mnoho bánk ponúka túto službu zadarmo. Po jej zriadení by ste od banky mali dostať prihlasovacie meno, heslo a prípadne tzv. GRID kartu (záleží to od konkrétnej banky). Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde len jednoducho zadáte Vaše prihlasovacie údaje do internet bankingu. Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu, budú vyplnené automaticky. Aj Vy aj my teda máme istotu, že z Vášho účtu bude zaplatené presne toľko, koľko je potrebné. Platba bude prevedená okamžite po potvrdení vašej transakcie.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu, či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.
 • TatraPay

  Platba internet bankingom Tatra banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe TatraPay)

 • SporoPay

  Platba internet bankingom Slovenskej sporiteľne. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Slovenskej sporiteľne, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe SporoPay)

 • ePlatby VUB

  Platba internet bankingom VUB banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku VUB banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe ePlatby VUB)

 • UniPlatba

  Platba internet bankingom UniCredit Bank. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku UniCredit Bank, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe UniPlatba)

 • ČSOB Platobné tlačítko

  Platba internet bankingom Československej obchodnej banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku ČSOB, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe ČSOB Platobné tlačítko)

 • Poštová banka Platby ONLINE

  Platba internet bankingom Poštovej banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Poštovej banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe Poštová banka Platby ONLINE)

 • Sberbank WEBpay

  Platba internet bankingom Sberbank WEBpay. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Sberbank WEBpay, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe Sberbank Webpay)

 • VIAMO

  Platba prostredníctvom aplikácie VIAMO v mobilnom telefóne. Ak Vaša banka podporuje platby cez VIAMO, po vytvorení objednávky ju môžete zaplatiť prostredníctvom QR kódu na obrazovke počítača. (Viac informácií o službe VIAMO)

Pay Pal

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Účet v systéme si možno predstaviť ako bežný bankový účet, ktorý sa dá však priamo napojiť na milióny internetových obchodov po celom svete a presun peňazí z účtu na účet prebieha okamžite. Dá sa povedať, že na internete majú všetci rovnakú banku – PayPal

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je dostupná pre zákazníkov, ktorí si svoj nákup vyzdvihnú osobne na našom sklade.

Adresa skladu: Bytčická 89, Žilina

Hotovostný vklad priamo na náš bankový účet

Ak nemáte k dispozícií žiadnu z hore uvedených platobných metód, môžete peniaze jednoducho vložiť osobne na ktorejkoľvek pobočke Slovenskej sporiteľne v rámci celého Slovenska.

zov účtu:           Viamark,s.r.o.    

Číslo účtu:             2942067291/1100

Názov banky:        Tatra banka a.s.  

IBAN:                    SK30 1100 0000 0029 4206 7291    

BIC/Swift:              TATRSKBX

Variabilný symbol : číslo objednávky !

Ďakujeme za Vašu dôveru.