Možnosti platby

U nás môžete platiť  :

Platobnou kartou:

Rýchla a  bezpečná možnosť platby je úhrada platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány sa uhradí po dokončení transakcie. Ak platíte prvý krát kartou, na platobnej bráne budete zadávať číslo karty, dátum expirácie (dátum platnosti karty) a bezpečnostné číslo. Všetky tieto údaje máte na karte. Prenos informácií je šifrovaný cez SSL certifikát a teda úplne bezpečný.

Prijímame nasledovné kreditné a debetné karty: VISA, MasterCard, Maestro, AMEX, Discover, JCB,

Pay Pal

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Účet v systéme si možno predstaviť ako bežný bankový účet, ktorý sa dá však priamo napojiť na milióny internetových obchodov po celom svete a presun peňazí z účtu na účet prebieha okamžite. Dá sa povedať, že na internete majú všetci rovnakú banku – PayPal

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je dostupná pre zákazníkov, ktorí si svoj nákup vyzdvihnú osobne na prevádzke, alebo využijú Dopravu expres v rámci Žiliny a okolia do 35km naším vlastným kurierom. Pozor,  firemní kuriéri nedisponujú terminálom na príjimanie platieb kartou.

Hotovostný vklad / Internet banking

Ak nemáte k dispozícií žiadnu z hore uvedených platobných metód, môžete peniaze jednoducho vložiť osobne na ktorejkoľvek pobočke ČSOB v rámci celého Slovenska, alebo využiť platbu prostredníctvom internet bankingu. Ak je platba realizovaná internet bankingom z inej banky ako je Prima banka a.s a chcete mať objednávku doručenú skôr, ako nám peniažky nabehnú na účet, zašlite screenshot, alebo akékoľvek potvrdenie na emailovú adresu obchod@objednajkvety.sk

Platobné údaje sa vám zobrazia ihneď po vytvorení objednávky

Platba kryptomenou

Platby kryptomenou sa stávajú čím ďalej populárnejšími, kvôli vysokej rýchlosti transakcie, bezpečnosti siete a určitej úrovne anonymity. Ak máte záujem o tento druh platby, na konci objednávky si zvoľte možnosť “platba kryptomenou” a vyberte druh, ktorý chcete použiť na platbu. Následne budete presmerovaní na platobnú bránu kde sa vám zobrazí platobná adresa a suma. Na platbu môžete použiť aj QR kód. Momentálne akceptujeme platby cez Litecoin(LTC), Bitcoin Cash(BCH), Dash(DASH). Ak by ste mali záujem platiť inou kryptomenou, kontaktujte nás a radi vyhovieme vaším požiadavkám. Pri platbe kryptomenou neodporúčame posielať prevod priamo z burzy, posielajte vždy priamo z elektronickej peňaženky.

Ďakujeme za Vašu dôveru.