U nás môžete platiť  :

Kreditnou kartou:

Najrýchlejšia bezpečná možnosť platby je úhrada platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány sa uhradí po dokončení transakcie. Ak platíte prvý krát kartou, na platobnej bráne budete zadávať číslo karty a dátum exspirácie (dátum platnosti karty) Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Prijímame nasledovné kreditné a debetné karty: VISA, MasterCard, Maestro, AMEX, Discover, JCB,

Pay Pal

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Účet v systéme si možno predstaviť ako bežný bankový účet, ktorý sa dá však priamo napojiť na milióny internetových obchodov po celom svete a presun peňazí z účtu na účet prebieha okamžite. Dá sa povedať, že na internete majú všetci rovnakú banku – PayPal (tento spôsob platby je spoplatnený sumou 1,2 EUR)

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je dostupná pre zákazníkov, ktorí si svoj nákup vyzdvihnú osobne na prevádzke, alebo využijú Dopravu expres v rámci Žiliny a okolia do 35km naším vlastným kurierom. Pozor,  firemní kuriéri nedisponujú terminálom na príjimanie platieb kartou.

Adresa: Bytčická 89, 01009 Žilina

Hotovostný vklad / Internet banking

Ak nemáte k dispozícií žiadnu z hore uvedených platobných metód, môžete peniaze jednoducho vložiť osobne na ktorejkoľvek pobočke ČSOB v rámci celého Slovenska, alebo využiť platbu prostredníctvom internet bankingu. Ak je platba realizovaná internet bankingom z inej banky ako je ČSOB a chcete mať objednávku doručenú skôr, ako nám peniažky nabehnú na účet, zašlite screenshot, alebo akékoľvek potvrdenie na emailovú adresu obchod@objednajkvety.sk

zov účtu:           Presetting s.r.o. 

Číslo účtu:             4028474222/7500

Názov banky:        ČSOB a.s.  

IBAN:                    SK5675000000004028474222  

BIC/Swift:              CEKOSKBX

Variabilný symbol : číslo objednávky !

Ďakujeme za Vašu dôveru.