Upozornenie !

  1. V poslednej dobe sme zaznamenali v zahraničných krajinách problém dovolať sa na čísla slovenských operátorov. Preto silno odporúčame, ak je možné, vždy zadať v objednávke tel. číslo, ktoré prislúcha krajine doručenia. Ak bude zadané slovenské číslo príjimateľa, doručenie sa môže predĺžíť

2. Donáška do UK je i po Brexite aktívna,  no objednávky do tejto lokality je potrebné konzultovať telefonicky, alebo emailom, keďže situácia v colnom priestore UK sa momentálne často mení.

Rezané ruže na donášku v rámci EÚ

Pri donáške do zahrančia odporúčame vyberať výhradne z ponuky kvetov zobrazanej na tejto stránke. Nachádzajú sa tu produkty a druhy ruží, ktoré su viac odolné vočí zmene prostredia a sú na toľko silné, že bez akéhokoľvek poškodenia dokážu v plnej sviežosti vydržať aj zdržania pri náhodných colných kontrolách.

Stabilizované ruže

Výhody stabilizovaných ruží :

trvácnosť min. 2 roky bezúdržbové bez peľu ľahko zvládajú aj náhle výkyvy teplôt od 0-45°C

Hľadáte kombináciu viacero farieb ? Napíšte nám email, alebo zavolajte. Radi urobíme box na mieru na základe vášej želanej farebnej  kombinácie

Stabilizované ruže - box ovál

Stabilizované ruže - box ovál XL + SEKT zdarma

pre zobrazenie viacero farieb, použi slider do boku

Stabilizované ruže - box srdce

pre zobrazenie viacero farieb, použi slider do boku

Stabilizované ruže - box špeciál srdce + sladkosti

Stabilizované ruže - x

Donáška kvetov do zahraničia

Kvety sú už po stáročia pokladané za symbol priateľstva, lásky a vzájomného porozumenia. Počas dlhých rokov sa z nich stal ten najlepší spôsob, ako niekomu pripomenúť, že naňho myslíme počas jeho významných udalostí.

Dnes však žijeme vo veľmi rýchlej dobe – presúvame sa z miesta na miesto a často cestujeme do iných a vzdialených krajín. Ani to však nie je dôvod, aby sme sa navzájom odcudzili a zabudli na svoje dôležité udalosti.
Naša firma vám ponúka službu donáška kvetov do zahraničia, aby ste svojim blízkym i priateľom mohli dať najavo, že vždy na nich myslíte.

Kvety i kytice doručujeme po všetkých štátoch Európskej únie. Problém nám nerobí ani expresné doručenie kvetov a kytíc v priebehu 24 hodín (čas sa môže predĺžiť o ďalších 24h pri náhodnej colnej kontrole) . Naše kvety sa vyznačujú vysokou kvalitou a kytice precíznym spracovaním. Nech už budú určené pre kohokoľvek z vašich blízkych, vieme vám garantovať profesionálny prístup k vašej objednávke a krásu kvetov, ktoré objednávate.
V našej širokej ponuke sa ľahko zorientuje každý, hoci priznávame, že samotný výber môže byť v našej ponuke náročný. Ku každému kvetu či kvetinovej objednávke môžete vytvoriť  zdarma milý odkaz, ktorý  spolu s kvetmi doručíme pre určenú osobu.

Výber správneho darčeka je len na vás. No ak by ste mali pocit, že by sa k vášmu kvetinovému darčeku výborne hodilo sladké doplnenie, neváhajte sa opäť obrátiť na náš internetový obchod. Nájdete tu všetko potrebné pre vytvorenie dokonalého darčeka na narodeniny, meniny či dôležité výročie alebo udalosť v živote vášho blízkeho.
Kvety doručujeme počas pracovných dní od utorka do piatku.

Problém pre nás nepredstavuje žiadny termín (mimo víkendov). Vždy je ale vhodné, aby ste si overili, či v deň, kedy chcete dať kvety doručiť nie je v danej krajine štátny sviatok. Vtedy je rozumnejšie nechať kvety doručiť o deň skôr alebo neskôr. Počas štátnych sviatkov negarantujeme doručenie, najmä ak sa v danej krajine počas štátneho sviatku nepracuje.