Ste poverčiví a sledujete každý deň svoj horoskop? Potom tu máme pre vás pár rád a možno pre niektorých pár noviniek o vašom, či partnerovom znamení. V článku vám predstavíme najhoršie ale i najvášnivejšie znamenia. Dozviete sa kto vás oberá o energiu a komu naopak môžete veriť. Tak smelo čítajte ďalej.

Na tieto znamenia si dávajte väčší pozor, no nezabúdajte že to nemusí byť pravidlo.

Baran : S baranom sa pripravte na ťažkú komunikáciu. Snaží sa vyvolať konflikt a potom bude od vás čakať ospravedlnenie a rýchle zabudnutie na problém. Sú veľmi tvrdohlaví! Môžete mať pravdu a predložiť mu dokonalé dôkazy, no i tak si bude stáť za svojim.

Býk : Pôsobia arogantne. Ako svoju prioritu vnímajú peniaze a kariéru. Rodina a partnerka je v úzadí. Ak sa mu snažíte pripomenúť toto zlyhanie, prechádza do útočnej zóny. Niektorí býci nevedia jednať pokojne a snažia sa vyriešiť všetko kričaním.

Blíženci : Naoko sú rozvážni, no v skutočnosti vnášajú do všetkého chaos. Veľmi radi sa uchyľujú k výčitkám voči svojej partnerke, pretože potrebujú všetku vinu prehodiť na niekoho iného. Nálady menia, ako ponožky.

Podľa znamenia zverokruhu sú tieto znamenia najlepšie ženy pre manželstvo.

Lev : Tieto ženy sú silné a vytrvalé a to isté očakávajú od svojho partnera. Nikdy nemajú núdzu o muža a ich prirodzený šarm urobí všetku prácu za nich. Ich láska je nesebecká a čistá. Pre svoju rodinu sú pripravené urobiť čokoľvek.

Baran : Muži pred nimi padajú na kolená pre ich veľmi silný charakter a atraktívny vzhľad. Ženy narodené v tomto znamení sú realistické a presne vedia čo od života očakávať. Bohužiaľ ich pozornosť sa veľmi ťažko získava. Sú to silné matky, ktoré vychovajú vodcu.

Rak : Ženy narodené v tomto znamení prejavujú voči svojmu partnerovi naozaj silné emócie. Ponúkajú tak bezpodmienečnú lásku. Sú pre svojho partnera pripravené obetovať absolútne všetko. Na druhú stranu sú tieto ženy niekedy až príliš dramatické.

Najlepší muži pre manželstvo.

Rak : Rak je rodený manžel a otec. Nevadí, ak jeho partnerka nie je typická žienka domáca, pretože je rodený šéfkuchár a vyčarí úžasné jedlo bez toho, aby otvoril kuchársku knihu.Rodina je pre neho vždy na prvom mieste. Aktívne sa zúčastňuje na výchove detí. Rak udržiava blízke vzťahy so svojimi rodičmi, manželkou, deťmi aj svokrovcami. Lepšieho manžela si ani neviete predstaviť.

Škorpión : Je to tajomný, má dobré spôsoby,  je to skrátka neodolateľný muž, ktorého hlbokému pohľadu len tak neuniknete. Je ochotný urobiť všetko pre to, aby svoju vyvolenú získal. Chce ju vlastniť. Miluje hlboko, intenzívne a vášnivo. A rovnakú intenzitu očakáva aj od partnerky. Rodina je pre neho veľmi dôležitá. Deti vychováva šikovne a múdro ich usmerňuje. A tiež dovolí, aby išli svojou cestou.

Vodnár : Rád si vyberá takú manželku, ktorá mu v budovaní kariéry môže pomôcť. Je plný dobrých nápadov, preto život po jeho boku nikdy nebude nudný a stereotypný. Deti vychováva s láskou a dopraje im veľkú slobodu. Chce, aby mali toľko životného priestoru, koľko má on. Sleduje všetky ich priania a nech budú chcieť dosiahnuť čokoľvek, vždy bude stáť pri nich.

Hovorí sa, že všetky vzťahy sú záležitosťou vzájomnej kompatibility. Takže sa určite nespoliehajte na radi ktoré nájdete na internete, skôr dajte na svoje pocity. 🙂

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

preloader